HAKKIMIZDA

EXPORT:

  • RUSYA
  • ALMANYA
  • AZERBAYCAN
  • UKRAYNA
  • KAZAKISTAN

Yıldırım Ailesi olarak 1990 yılında başladığımız ticaret hayatımızda 2001 yılında şirketleşme kararı almış olup;

MANSİON TURİZM İLETİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

2001 yılında Antalya - Alanya merkezli aile şirketi olarak kurulmuştur. Şirketimiz Turizm , İletişim ve Tarım alanlarında faaliyete başlamış olup ;

2002 Yılında Telekomünikasyon sektörünün öncü firmalarından olan TÜRK TELEKOM 'un Alanya bayiliğini almıştır.2005 Yılından günümüze kadar Alanya’nın çeşitli bölgelerinde inşaat ve müteahhitlik olarak birçok projeyi hayata geçirmiştir ve halen yeni projelerimiz devam etmektedir. 2006 Yılında Şarapsu Turizm ve Seyahat acenteliğini bünyesine katmıştır .2008 Yılında Avea bayisi olan şirketimiz, İletişim ve teknoloji sektöründe Alanya'nın öncü firmalarından biri haline gelmiştir. 2009 yılında yaş sebze ve meyve ihracatına başlamış olup; birçok ülkeye ihracatta bulunmuştur.Halen faaliyetlerimiz devam etmektedir.

Şirketimiz ;

2001 yılından itibaren Alanya Ticaret odası üyesidir.

2006 yılından itibaren TÜRSAB üyesi ve A Grubu Turizm Seyahat Acentesidir.

2009 yılından itibaren Antalya İhracatçılar Birliği üyesidir.

 

MİSYONUMUZ Amaca uygun, modern, rasyonel üretim ile sorumluluk sahibi başarımızı devam ettirmek.

Örnek projeler ile yaşama katkı sağlamak, işimizi ahlaki değerlere uygun olarak yürüterek, sorumluluklarımızı yerine getirmedeki liderliğimizi göstermek.

Çalışma ortamımızın güvenli ve verimli olmasını sağlayarak, adil tutum, ekip çalışması, açık iletişim, kişisel güvenilirlik ve gelişme olanakları tanımak.

Gelenek ve kültürünü en iyi şekilde sürdürmektir.

Çevreyi korumak, gelecek nesillere daha iyi koşullar bırakmak.

VİZYONUMUZ Uzman olduğumuz mühendislik uygulamaları alanında yüksek kalite tasarım ve üretim, müşteri ve çalışan memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda en yüksek verimliliği sağlamak, kamu ve özel sektörün, enstitüye eşdeğer gördüğü kaliteyi hakim kılmaktır.

 Başarı tesadüf değildir.. 

Hasan YILDIRIM - Şirket CEO

 MARKA TESCİL BELGEMİZ

TOP

THEME OPTIONS

Header type:
Theme Colors:
Color suggestions *
THEME
* May not have full accuracy!